GSMDÜNYASI.COM | GSM YAZILIM | TAMIRAT | TÜRKCE FLASH | GÜVENLIK VE SIMLOK | iPhone
Üye Ol Takvim Üye Listesi Yönetici Listesi Arama SIK SORULAN SORULAR Portala Git Ana Sayfa

GSMDÜNYASI.COM | GSM YAZILIM | TAMIRAT | TÜRKCE FLASH | GÜVENLIK VE SIMLOK | iPhone » BOX DESTEK » Ufsx Hwk SARASOFT. driver setup kurulum update destek türkce flashlar » hwk - jaj windows 7 de çalışırmı » Hoşgeldin Ziyaretçi [Giriş|Üye ol]
son Mesaj | Birinci okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine ekle
Yeni Konu aç Cevap yaz
Sayfanın sonuna git hwk - jaj windows 7 de çalışırmı
Bu Konuya ait Mesajlar Yazan Tarih
 hwk - jaj windows 7 de çalışırmı teknikel telekom 13-08-2010 15:21
 Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı uzmantel 13-08-2010 15:26
 Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı teknikel telekom 13-08-2010 15:36
 Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı uzmantel 13-08-2010 15:38
 Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı japonsat 13-08-2010 16:52
 Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı teknikel telekom 13-08-2010 17:06
 Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı japonsat 13-08-2010 18:35
 Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı uzmantel 13-08-2010 17:58
 Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı flash 13-08-2010 20:09
 Selam: Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı uzmantel 14-08-2010 10:38

Yazan
Mesaj « önceki Konu | sonrakı Konu »

images/avatars/avatar-23.gif
teknikel telekom
Daima üye
Rütbesi: 38 [?]
Tecrübe Puanları: 1.346.627
Sonraki Rütbe: 1.460.206
113.579 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Her iki boxumuda çalıştıramadım yardım eden ustalarıma şimdiden Allah razı olsun diyorum .Hayırlı bir ramazan ayı olsun hepimize inşallah

13-08-2010 15:21 teknikel telekom Şuan Offline Sayın, teknikel telekom Homepagesini Ziyaret et Sayın, teknikel telekom Mesajlarını arat Sayın, teknikel telekom Yasaklı Listene ekle

images/avatars/avatar-1231.gif
uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_
işletim sistemim: pc xp-- ve akıl
Cep modelim: fark etmiyor
Boxlarim.: Sığmaz buraya
Hayalimdeki Tel.: kendi yapacağım telefon
GSM Oparatörüm: pm olarak ulaşın
Rütbesi: 51 [?]
Tecrübe Puanları: 13.826.682
Sonraki Rütbe: 13.849.320
22.638 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Çalışmaz uğraşma

13-08-2010 15:26 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

teknikel telekom
Daima üye
Konuyu başlatan
Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

tekrara xp yüklüycez o zaman usta

13-08-2010 15:36 teknikel telekom Şuan Offline Sayın, teknikel telekom Homepagesini Ziyaret et Sayın, teknikel telekom Mesajlarını arat Sayın, teknikel telekom Yasaklı Listene ekle

uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_
Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : teknikel telekom
tekrara xp yüklüycez o zaman usta

Aynen

13-08-2010 15:38 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

japonsat
_PC_YÖNETiCi_
Rütbesi: 48 [?]
Tecrübe Puanları: 7.950.451
Sonraki Rütbe: 8.476.240
525.789 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

öncelikle çalışmaz diye bişi yok her şey çalışır tabi mantıklı bakmak lazım işletim sitemleri öncelikle
sizin yapacağınız işlem ne pc bilginiz nedir zcpu prgramı kur işlmci ne bakarak yapabilirsin ufs jaf z3x unversal hepsini şuan kulanıyom win yde win 7 çalışması için
64bit işlemciniz olması lazım
ama eyer eski tipse pc oda x86 yani 32 bit olduğu için win32 hatsı verir
win 7 güzel bence 64 bit olunca sende bir sefer format atrsınız hele ultmate 64 bit mutiş
tafsye ederim

JAPONSAT-GSM-UDU-PC-ELKETRONİK KART SERVİSİ
http://img508.imageshack.us/img508/8135/tumblrlex5w79mrv1qepo3r.gif
13-08-2010 16:52 japonsat Şuan Offline Sayın, japonsat E-Mail gönder Sayın, japonsat Mesajlarını arat Sayın, japonsat Yasaklı Listene ekle

teknikel telekom
Daima üye
Konuyu başlatan
Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

win 7 ultimate intel cor 2 duo cpu e 7500 2,93 hz 2,13 ghz 32 bit

13-08-2010 17:06 teknikel telekom Şuan Offline Sayın, teknikel telekom Homepagesini Ziyaret et Sayın, teknikel telekom Mesajlarını arat Sayın, teknikel telekom Yasaklı Listene ekle

japonsat
_PC_YÖNETiCi_
Rütbesi: 48 [?]
Tecrübe Puanları: 7.950.451
Sonraki Rütbe: 8.476.240
525.789 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

32 bit senin pc son guncelmeler yukluyse çalışır exleri kur drverlerı ele tanıt yönetciden xp modunda çalıştır

JAPONSAT-GSM-UDU-PC-ELKETRONİK KART SERVİSİ
http://img508.imageshack.us/img508/8135/tumblrlex5w79mrv1qepo3r.gif
13-08-2010 18:35 japonsat Şuan Offline Sayın, japonsat E-Mail gönder Sayın, japonsat Mesajlarını arat Sayın, japonsat Yasaklı Listene ekle

uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : japonsat
öncelikle çalışmaz diye bişi yok her şey çalışır tabi mantıklı bakmak lazım işletim sitemleri öncelikle
sizin yapacağınız işlem ne pc bilginiz nedir zcpu prgramı kur işlmci ne bakarak yapabilirsin ufs jaf z3x unversal hepsini şuan kulanıyom win yde win 7 çalışması için
win 7 güzel bence 64 bit olunca sende bir sefer format atrsınız hele ultmate 64 bit mutiş
tafsye ederim

Farklı şekilde ufs çalışabilir belki

herşey çalışır derken mxkey de çalışır mı???

13-08-2010 17:58 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

images/avatars/avatar-102.
flash
_PC_YÖNETiCi_
işletim sistemim: windows xp
Cep modelim: 1200
Boxlarim.: ufs,ust pro2,griffin,jaff p-Key,div,Martech,,u niversal box,spt.İnfinity.ns pro.vpower,,cyclone box,atf box..
Hayalimdeki Tel.: yok
GSM Oparatörüm: vodafone
Rütbesi: 50 [?]
Tecrübe Puanları: 10.803.766
Sonraki Rütbe: 11.777.899
974.133 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : uzmantel
Alıntı:
tafsye ederim

hayır dostum MXKEY çalışmıyor,,,zaten kurulum esnasında hata veriyor mxkey şimdilik sadece xp de çalışabiliyor...
13-08-2010 20:09 flash Şuan Offline Sayın, flash E-Mail gönder Sayın, flash Homepagesini Ziyaret et Sayın, flash Mesajlarını arat Sayın, flash Yasaklı Listene ekle AIM Screenismi  flash: yok Sayın,  flash: yok YIM Screenismi flash ´nin MSN adresi

uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_
Selam: Selam: Selam: Selam: hwk - jaj windows 7 de çalışırmı Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : flash
Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : uzmantel
Alıntı:
tafsye ederim

hayır dostum MXKEY çalışmıyor,,,zaten kurulum esnasında hata veriyor mxkey şimdilik sadece xp de çalışabiliyor...

Ben biliyorum çalışmadığını da Japonsat arkadaşımız herşey çalışır dedi de ondan yazdım ben bunu

14-08-2010 10:38 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

Dal şekli | Normal
Seçiniz:
Yeni Konu aç Cevap yaz
GSMDÜNYASI.COM | GSM YAZILIM | TAMIRAT | TÜRKCE FLASH | GÜVENLIK VE SIMLOK | iPhone » BOX DESTEK » Ufsx Hwk SARASOFT. driver setup kurulum update destek türkce flashlar » hwk - jaj windows 7 de çalışırmı

Forensoftware: Burning Board 2.3.6, entwickelt von WoltLab GmbH    Turkish Language © By LEVIS-501
Kurulum Ve Duzenleme By Cetin POLAT Template ESoES
Siteye Giremenyen Sorun Yasayan Konulara Giremeyenler Buraya Tiklayin
Sitemiz Sadece Yardımlasma Amacı Ile Yayındadır Uyelerin Actıkları Ve Olusturdukları Konu Ve Mesajlar Sadece Kendilerine Aittir.

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Göre Illegal Konu Ve Iceriklerden Dolayısı YASAL Sorumluluk Kullanıcıya(Uye) Aittir.