GSMDÜNYASI.COM | GSM YAZILIM | TAMIRAT | TÜRKCE FLASH | GÜVENLIK VE SIMLOK | iPhone
Üye Ol Takvim Üye Listesi Yönetici Listesi Arama SIK SORULAN SORULAR Portala Git Ana Sayfa

GSMDÜNYASI.COM | GSM YAZILIM | TAMIRAT | TÜRKCE FLASH | GÜVENLIK VE SIMLOK | iPhone » BOX DESTEK » Ufsx Hwk SARASOFT. driver setup kurulum update destek türkce flashlar » Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? » Hoşgeldin Ziyaretçi [Giriş|Üye ol]
son Mesaj | Birinci okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine ekle
Yeni Konu aç Cevap yaz
Sayfanın sonuna git Ufs3 Sarasoft Windows 7 ??
Yazan
Mesaj « önceki Konu | sonrakı Konu »

Ferhat
Daima üye
işletim sistemim: xp
Boxlarim.: Twistwer
Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 440.664
Sonraki Rütbe: 453.790
13.126 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Arkadaşlar ufs3 ün windosws 7 ile uyumlu driver i varmı nerden bulabiliriz. bilgisayara windos 7 kurdum ama twister i tanıtamıyorum
19-12-2009 14:54 Ferhat Şuan Offline Sayın, Ferhat E-Mail gönder Sayın, Ferhat Mesajlarını arat Sayın, Ferhat Yasaklı Listene ekle

images/avatars/avatar-1231.gif
uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_
işletim sistemim: pc xp-- ve akıl
Cep modelim: fark etmiyor
Boxlarim.: Sığmaz buraya
Hayalimdeki Tel.: kendi yapacağım telefon
GSM Oparatörüm: pm olarak ulaşın
Rütbesi: 52 [?]
Tecrübe Puanları: 14.226.964
Sonraki Rütbe: 16.259.327
2.032.363 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
Selam: Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : Ferhat
Arkadaşlar ufs3 ün windosws 7 ile uyumlu driver i varmı nerden bulabiliriz. bilgisayara windos 7 kurdum ama twister i tanıtamıyorum

ufs driveri kendindedir zaten

19-12-2009 15:27 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

Ferhat
Daima üye
Konuyu başlatan
Selam: Selam: Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : uzmantel
Alıntı:

bende olan driver lara itiraz ediyor windos 7 ile uyumlu değiliş
19-12-2009 15:34 Ferhat Şuan Offline Sayın, Ferhat E-Mail gönder Sayın, Ferhat Mesajlarını arat Sayın, Ferhat Yasaklı Listene ekle

uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_
Selam: Selam: Selam: Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : uzmantel
Alıntı:

bende olan driver lara itiraz ediyor windos 7 ile uyumlu değiliş

egate 4.0 vista driveri kur

19-12-2009 15:42 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

Ferhat
Daima üye
Konuyu başlatan
Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Yok ustam kabul etmiyor. vista ile uyumlu bu sistem ile uyumsuz diye kapatıyor direk
19-12-2009 15:58 Ferhat Şuan Offline Sayın, Ferhat E-Mail gönder Sayın, Ferhat Mesajlarını arat Sayın, Ferhat Yasaklı Listene ekle

Cep.servis.oguz
_PC_YÖNETiCi_
işletim sistemim: Xp SERVİS PACK2
Cep modelim: NOKIA : 5110 MOTOROLA: M3688
Boxlarim.: Clone UFS : : Micro Hwk : :J.A.F+PKEY: :UNİVERSAL: :SETOOL3: :Ns Pro: :UST PRO2: :SPT: :MARTECH Plus: :Spiderman+Usb Finder: :MXKEY: :CyClone: :MİCRO box: :VygisTool: :İnfinity: :T-BOX
GSM Oparatörüm: Telsim-Turkcell
Rütbesi: 47 [?]
Tecrübe Puanları: 6.124.531
Sonraki Rütbe: 7.172.237
1.047.706 bir sonraki Rütbeye geçebilmesi için gereken puan sayısı
Selam: Selam: Selam: Selam: Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

UFS 2 adet farklı driver

http://www.4shared.com/file/167257561/ff...rkl_driver.html

Profesyonel Çözümler

PROGRAM-BOX-KABLO İHTİYAÇLARINIZ GİDERİLİR.

TEL: 0212 652 62 99
19-12-2009 16:21 Cep.servis.oguz Şuan Offline Sayın, Cep.servis.oguz Homepagesini Ziyaret et Sayın, Cep.servis.oguz Mesajlarını arat Sayın, Cep.servis.oguz Yasaklı Listene ekle Cep.servis.oguz ´nin MSN adresi

uzmantel
_TekNiKYÖNETiCi_
Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
Yok ustam kabul etmiyor. vista ile uyumlu bu sistem ile uyumsuz diye kapatıyor direk

windows 32 mi 64 mü driver seçer

19-12-2009 16:54 uzmantel Şuan Offline Sayın, uzmantel E-Mail gönder Sayın, uzmantel Homepagesini Ziyaret et Sayın, uzmantel Mesajlarını arat Sayın, uzmantel Yasaklı Listene ekle

Ferhat
Daima üye
Konuyu başlatan
Selam: Selam: Selam: Selam: Selam: Ufs3 Sarasoft Windows 7 ?? Bu Mesajı cevapla Alıntı ile Cevapla Mesajı değiştir / Sil Bu Mesajı Moderatöre bildir       Sayfanın başına git

Alıntı:
ORiJiNAL YAZARI : Cep.servis.oguz
UFS 2 adet farklı driver

http://www.4shared.com/file/167257561/ff...rkl_driver.html

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Hiç birini kabul etmedi bende tekrar Xp yi kurdum zaten Xp yi tutmamış yeni işletim sistemide.
22-12-2009 09:49 Ferhat Şuan Offline Sayın, Ferhat E-Mail gönder Sayın, Ferhat Mesajlarını arat Sayın, Ferhat Yasaklı Listene ekle

Dal şekli | Normal
Seçiniz:
Yeni Konu aç Cevap yaz
GSMDÜNYASI.COM | GSM YAZILIM | TAMIRAT | TÜRKCE FLASH | GÜVENLIK VE SIMLOK | iPhone » BOX DESTEK » Ufsx Hwk SARASOFT. driver setup kurulum update destek türkce flashlar » Ufs3 Sarasoft Windows 7 ??

Forensoftware: Burning Board 2.3.6, entwickelt von WoltLab GmbH    Turkish Language © By LEVIS-501
Kurulum Ve Duzenleme By Cetin POLAT Template ESoES
Siteye Giremenyen Sorun Yasayan Konulara Giremeyenler Buraya Tiklayin
Sitemiz Sadece Yardımlasma Amacı Ile Yayındadır Uyelerin Actıkları Ve Olusturdukları Konu Ve Mesajlar Sadece Kendilerine Aittir.

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Göre Illegal Konu Ve Iceriklerden Dolayısı YASAL Sorumluluk Kullanıcıya(Uye) Aittir.